7 OBSZARÓW SZCZĘŚCIA

Współczesna miłość – co to takiego?

Czy dzisiejsza miłość różni się od tej pojmowanej tradycyjnie? Trzy rodzaje miłości - bezinteresowna, związana z poczuciem jedności oraz kojarzona z pożądaniem. Rola empatii we współczesnym świecie.

sylwoterapia

Sylwoterapia – zbawienna rola drzew

Przebywanie wśród drzew, czyli sylwoterapia. W jaki sposób oddziałują na nas poszczególne gatunki drzew? Od czego zacząć? Świadomość pozytywnych rezultatów tego typu terapii oraz odpowiedzialność ekologiczna.

jak radzić sobie ze stresem

Jak radzić sobie ze stresem? 8 sposobów

Stres towarzyszy nam niemal codziennie. To naturalna reakcja organizmu na różnego rodzaju doświadczenia i zdarzenia, najczęściej o charakterze negatywnym. Stres może działać mobilizująco, jednak przedłużający się bądź wyjątkowo silny może mieć fatalne skutki dla naszego organizmu. Jak zatem sobie z nim poradzić?

czym jest wellness i flow

Czym jest wellness i flow?

Nowe rozwiązania w budowaniu szczęścia i wewnętrznej równowagi. Wellness, czyli zabiegi dla ciała, ale także wsparcie dla ducha. Koncepcja flow – maksymalne zaangażowania i koncentracja

zdrowie sen zaburzenia snu bezsenność

Co zrobić, kiedy nie mogę spać? O zaburzeniach snu

Problemy ze snem to niezwykle popularna przypadłość. Choć zdajemy sobie sprawę, jak destrukcyjnie wpływa ona na nasz organizm, nie umiemy jej przeciwdziałać. Z naszego nowego artykułu dowiecie się jednak, w jaki sposób pracować nad zaburzeniami snu!