Książka "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia"

Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia
 

Miniporadnik stworzony przez grupę wspaniałych ekspertów, a także praktyków poruszający ważne tematy życia codziennego, z którymi borykamy się współcześnie. Technologia i cyfryzacja coraz bardziej przeobrażają nasz świat, a co za tym idzie, wpływają na zmianę naszego stylu życia oraz odżywiania.

Książka „Szczęście mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia” – odpowiada na współczesne problemy, z którymi boryka się wielu ludzi żyjących w dużych miastach, gdzie życie nabiera wyjątkowo dużej prędkości. Dzięki wskazanym w materiale wskazówkom możemy przyjrzeć się naszej codzienności, zastanowić się nad prawdziwymi wartościami oraz wdrożyć małe zmiany poprawiające funkcjonowanie naszego organizmu.

 
Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia„Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia” zbudowana jest z 7-dmiu rozdziałów uwzględniających istotne obszary naszego życia tj. Człowiek i natura, Dieta, Ciało w ruchu, Sens pracy i kariery, Przetrwanie przez rozwój, Szczęście, Relacje międzyludzkie..Zależy nam, aby wiedza przekazana przez ekspertów była szeroko dostępna, dlatego udostępniamy Wam wszystkie materiały video oraz PDF w formie elektronicznej. Ze względów ekologicznych wydruk materiałów pozostawiamy dla Państwa decyzji, szanując tym samym papier.

 
 
 
 
 
 
 
(6 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱