SZKOLENIA

Rozdział VII: Relacje międzyludzkie - Jacek Sobek

Relacje międzyludzkie mają nierzadko decydujące znaczenie dla naszego poczucia szczęścia. W VII rozdziale książki "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia" podejmujemy zatem tematykę udanych więzi z innymi osobami. Autorem rozdziału "Relacje międzyludzkie" jest dr Jacek Sobek.

Rozdział VI: Szczęście - Anna Żaczek

Czym jest szczęście? W jaki sposób możemy je osiągnąć? To pytania, które trapią ludzkość od wieków. Staramy się, choćby połowicznie, odpowiedzieć na nie w szóstym rozdziale książki "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia" zatytułowanym, po prostu, "Szczęście".

Rozdział V: Rozwój osobisty - dr Agata Matuszewska-Kubicz

Kompetencje miękkie możemy z powodzeniem uznać za "kompetencje przyszłości". W kolejnym, już piątym rozdziale naszej książki, zatytułowanym "Rozwój osobisty" dr Agata Matuszewska-Kubicz pokazuje, jak rozwinąć umiejętności interpersonalne, lepiej radzić sobie ze stresem czy też racjonalnie zarządzać czasem.

agata matuszewska kubicz sens pracy i kariery

Życie zawodowe jest niezwykle ważną częścią naszego życia. Średnio spędzamy w pracy 33,5 lat, dlatego tak ważne jest osiąganie względnej satysfakcji z pracy. W swoim rozdziale "Sens pracy i kariery" Dr Agata Matuszewska- Kubicz przybliży istotę pracy oraz rozwoju zawodowego.

ruch i ciało maciej kozakiewicz

Aktywność fizyczna nie ogranicza się tylko do intensywnych wysiłków i siłowni. Codziennie funkcjonowanie w zdrowiu i pełnej sprawności są niezwykle ważne dla organizmu. Jednak, aby o to zadbać i zawczasu skorygować pewne błędy trzeba podjąć inicjatywę, a tym samym poznać technikę i możliwości, które wspomogą pracę organizmu w odpowiednim dla niego rytmie. Kolejny ekspert rozdziału „Ruch i ciało” wyjaśni, dlaczego aktywność powinna stać się naszą codziennością oraz jak ją dostosować do własnego tempa ciała.

Rozdział II: Dieta - Ilona Stępniak

Dieta i zdrowe odżywianie nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i utrudnieniami w codziennym funkcjonowaniu. W drugim rozdziale książki "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia", zatytułowanym, po prostu, "Dieta" pochylamy się nad tematyką rozsądnego żywienia i jego roli w naszym życiu. Autorka rozdziału, mgr Ilona Stępniak pokazuje, jak znaleźć balans między zdrową dietą a codziennym życiem, tłumaczy także najpopularniejsze mity żywieniowe i sposoby ich zwalczania.

Książka "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia"

Książka "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia"

Miniporadnik stworzony przez grupę wspaniałych ekspertów, a także praktyków poruszający ważne tematy życia codziennego, z którymi borykamy się współcześnie. Technologia i cyfryzacja coraz bardziej przeobrażają nasz świat, a co za tym idzie, wpływają na zmianę naszego stylu życia oraz odżywiania.

angelika chimkowska media społecznościowe

Ostatni wykład z serii „Życie w warunkach nowych wyzwań” poprowadziła Angelika Chimkowska, specjalistka od mediów społecznościowych i zarządzania zmianą. Dowiecie się z niego, w jaki sposób wykorzystać social media, w tym w szczególności LinkedIna do Waszej aktywności zawodowej – związanej na przykład z koniecznością zmiany pracy. Poznacie m.in. sposoby zaznaczenia swojej obecności w mediach społecznościowych i zwrócenia na siebie uwagi potencjalnego pracodawcy.