SZKOLENIA

Rozdział I: Człowiek i natura - Joanna Delbar

 

"Człowiek jest „produktem natury”. Od momentu gdy wstał z czterech łap na dwie, niewiele zmieniło się w jego ciele. Złagodniały mu rysy, ma mniej owłosienia, ale prawie nie uległ zmianie jego kościec, ma nadal jedno serce, jedną wątrobę, te same płuca, należy do ssaków. Odróżnia go to od mechanicznych wynalazków, zdobyczy technologii i sztucznych produktów. Człowiek ze swoim organizmem zawsze będzie stanowił element natury, a to oznacza, że tylko w naturalnych warunkach jest w stanie żyć zdrowo, funkcjonować i zwyczajnie przetrwać."

 

człowiek i naturaW pierwszym rozdziale książki "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia" Joanna Delbar, trener Zarządzania Stresem i Holistycznego życia i Magister sztuki pokazuje, dlaczego my, jako ludzie, potrzebujemy bieżącego kontaktu z naturą. Autorka pokazuje zarówno rosnący trend eko, jak i przekonuje, że życie to nie tylko przebywanie wśród innych ludzi, ale także wśród roślin i zwierząt. Z rozdziału "Człowiek i natura" dowiecie się również, jak znaleźć chwilę na kontakt z naturą we współczesnym, zabieganym świecie, a także poznacie metody holistycznego funkcjonowania w codziennym życiu. Dzięki temu będziecie mogli nie tylko lepiej radzić sobie ze stresem i wyzwaniami zawodowymi, ale także odnaleźć w sobie dodatkową siłę i energię do działania.  

Rozdział "Człowiek i natura" Joanny Delbar jest dostępny do pobrania za darmo!

człowiek i natura ebook

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱