SZKOLENIA

Rozdział VI: Szczęście - Anna Żaczek

Po przeczytaniu sześciu poprzednich rozdziałów książki "Szczęście - mity i fakty. W poszukiwaniu mądrego życia" (które znajdziecie pod tym linkiem) wiemy na pewno o szczęściu więcej, niż kiedy spoglądaliśmy na stronę tytułową książki. Może nawet mamy za sobą pierwsze decyzje, co zrobić z tą wiedzą w praktyce. A jak się ma nasza motywacja i stan ducha w tym temacie? Gdyby w naszym sercu zainstalować funkcję wyszukiwarki a’la „Google”, jakie wyniki na hasło „szczęście” pokazałby ekran tego, co nam w „duszy gra”? Do czego przede wszystkim jesteśmy podlinkowani z naszą tęsknotą za byciem szczęśliwymi, zważywszy na dość skomplikowaną sieć połączeń naszych marzeń, wartości, uczuć, zwalczających się na co dzień priorytetów i obaw…?

szczęścieW szóstym rozdziale naszej książki, o jakże prostym tytule "Szczęście", zajmujemy się powiązaniem między życiem szczęśliwym a życiem wewnętrznym. Nie trzeba zresztą nikogo przekonywać specjalnie, że jedno bez drugiego nie istnieje. Sztuką będzie raczej zaprowadzić w tej materii choćby umiarkowany ład, biorąc pod uwagę, ile spraw zajmuje nasz umysł każdego dnia oraz jak wiele przekonań i teorii mamy do dyspozycji w tym zakresie.

Rozdział "Szczęście" przygotowany przez mgr Annę Żaczek, polonistkę, nauczycielkę i trenerkę biznesu możecie pobrać zupełnie ZA DARMO! Wystarczy, że klikniecie w poniższy obrazek - blisko 30 stron wiedzy czeka na Wasz ruch :)

anna żaczek szczęście ebook

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱