SZKOLENIA

mgr Anna Myszak

mgr Anna Myszak

dietetyk kliniczny

Ukończyła studia na kierunku Dietetyka na krakowskim Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ich ukończeniu swoją wiedzę poszerzała na kolejnych studiach na kierunku dietetyka, które ukończyła z tytułem magistra na Wydziale Nauk o Zdrowiu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.W trakcie studiów odbyła wiele praktyk na wszystkich oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego UJ w Krakowie. Jako, że dietetyka jest dziedziną ciągle rozwijającą się, a coraz to nowe fakty zastępują te stare swoją obecną wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach. Jej dietetycznym „konikiem” jest dietetyka kliniczna i żywienie w okresie redukcji tkanki tłuszczowej.

Posiada ponad 6 lat doświadczenia w pracy z pacjentami, tworzy też jadłospisy dla cateringów dietetycznych. Prowadzi szkolenia dotyczące dietetyki i szeroko pojętego zdrowego stylu życia oraz warsztaty ze zdrowego gotowania.

Prywatnie uwielbia gotować. Aktywnie uprawia wiele sportów w tym trening siłowy i jogę. Jest właścicielką buldoga francuskiego.

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱