Autorzy książki

mgr Ilona Stępniak

mgr Ilona Stępniak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdowie Publiczne. 
Promotor i Coach Zdrowego Stylu Życia. 

Doradca Medycyny św. Hildegardy, Dyplomowany Naturopata. Ukończyła wiele kursów, szkoleń i studiów podyplomowych z zakresu medycyny naturalnej, fitoterapii,  coachingu i rozwoju osobistego.

Właścicielka firmy STĘPNIAK STYL, prowadzi gabinet Coachingu i Profilaktyki Zdrowia  „Niebieska Strefa”  w Konstancinie-Jeziornej, gdzie pomaga ludziom odnaleźć ich własny potencjał, zdrowie i harmonię w życiu. Indywidualne podejście do każdej osoby oraz narzędzia, którymi dysponuje pozwalają jej na precyzyjne określenie potrzeb zdrowotnych każdego klienta  i dobranie skutecznych rozwiązań pomocy.

Doradca żywieniowy i suplementacyjny. Posiada kwalifikacje do wykonywania testów na nietolerancje pokarmowe.

Stworzyła indywidualnie opracowany program zdrowia ze wsparciem coachingowym pozwalający na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę stanu zdrowia i urody oraz zdecydowany wzrost jakości życia.
Producent krzesełek do medytacji Niebieska Strefa.

Prelegentka wykładów, szkoleń i warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia, profilaktyki zdrowia oraz wpływu zdrowia rozumianego jako harmonia ciała, umysłu i duszy, na efektywność pracy i życia osobistego.
Promuje zasadę: „Lepiej zapobiegać niż leczyć” i pokazuje jak można wprowadzić ją do codziennego życia.
Pasjonatka zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Prywatnie żona i mama trzech Córeczek.

www.StepniakStyl.pl

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱