Autorzy książki

dr Jacek Sobek

doktor w zakresie psychologii społecznej

Wykładowca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Katedrze Psychologii Organizacji i Zarządzania i doktor w zakresie psychologii społecznej. Prowadzi zajęcia z zakresu psychologii pracy, organizacji i zarządzania, psychologii społecznej oraz psychologii negocjacji. Stypendysta Augsburg College, Minneapolis (Department of Business Administration, Accounting and MIS). Wykładowca w prestiżowym programie Diploma in Professional Marketing akredytowanym przez The Chartered Institute of Marketing w Londynie. Obecnie prowadzi zajęcia na studiach MBA Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Minot State University oraz na studiach podyplomowych „Zarządzanie Biznesem Medycznym” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zainteresowania zawodowe koncentruje w obszarze przywództwa, kierowania zespołem, psychologii zarządzania zmianą, negocjacji, sprzedaży bezpośredniej oraz praktycznej psychologii sportu. Posiada 27 lat doświadczenia szkoleniowo-konsultingowego.

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱