Autorzy książki

dr Agata Matuszewska-Kubicz

dr Agata Matuszewska-Kubicz

Doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Pracy i Polityki Społecznej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, psycholog organizacji, doradca zawodowy, trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Trenerów I stopnia KRT oraz Szkoły Coachów Akademii SET. Obecnie adiunkt na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz doradca ds. przedsiębiorczości w Biurze Karier Uniwersytetu Łódzkiego. 

Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Ready to Grow. 

Od 10 lat prowadzi szkolenia i doradztwo z obszaru kompetencji miękkich, planowania kariery zawodowej i przedsiębiorczości. Dotychczas zrealizowała ponad 4.300 godzin szkoleń i doradztwa. Posiada także doświadczenie w realizacji coachingu kariery, a także w tworzeniu Indywidualnych Planów Rozwoju, scenariuszy i narzędzi szkoleniowych. Odbiorcami jej działań są pracownicy firm, młodzi przedsiębiorcy, członkowie organizacji pozarządowych i studenckich, beneficjenci projektów unijnych. 

Posiada również doświadczenie w branży HR, gdzie prowadziła procesy rekrutacyjne oraz wewnętrzne szkolenia. Jej zainteresowania zawodowe obejmują tematykę budowania marki pracodawcy, przedsiębiorczości, zasobów ludzkich na rynku pracy oraz psychologii zarządzania.

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱