Przepisy kulinarne Dr Gaja

Sałatka z gruszką i serem feta

Sałatka z gruszką i serem feta

Warto skropić ja olejem, a najlepiej Miksturą Olei D3 + E, dzięki czemu dostarczymy do organizmu jeszcze więcej witamin i niezbędnych składników odżywczych! Poznajcie przepis na sałatkę z gruszką i serem feta.

Składniki:

  • Mix sałat,
  • gruszka,
  • ser feta,
  • orzechy włoskie,
  • pestki granatu.

Dressing:

Sposób przygotowania:

Mix sałat przełożyć do miski. Fetę pokroić na kostkę o boku około 1 cm. Gruszkę pokroić na plasterki. Przygotować pestki z granatu i orzechy włoskie. Dressing przygotować poprzez dokładne wymieszanie wszystkich składników.

Sałatka z gruszką i serem feta
(0 Votes)

mgr Milena Grzywińska

Promotorka zdrowego odżywiania i stylu życia. Ukończyła studia magisterskie w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Dietetyka w 2016 roku. W trakcie studiów odbyła liczne praktyki w placówkach szpitalnych, poradniach dietetycznych oraz zakładach produkcji żywności. Od tego czasu swoje doświadczenie poszerzała poprzez pracę w Poradni Chorób Metabolicznych, konsultacje pacjentów szpitalnych, a także opracowywanie indywidualnych jadłospisów. Prowadzi pacjentów klinicznych m.in. po zabiegach chirurgicznych, cukrzycowych, otyłych, z zaburzeniami hormonalnymi oraz alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. W wolnym czasie uwielbia testować nowe przepisy, którymi dzieli się ze swoimi pacjentami. Najważniejsza zasada to: szybko, zdrowo i smacznie.