SZKOLENIA

mgr Małgorzata Pielichowska

mgr Małgorzata Pielichowska

dietetyk kliniczny i psychodietetyk

 

Ukończyła dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Kształciła się również na prestiżowej uczelni w Wageningen w Holandii w zakresie biologii molekularnej i roli żywienia w różnych jednostkach chorobowych. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania i uważności w odżywianiu. 
Ponadto jest trenerem personalnym, instruktorem pilates i międzynarodowym instruktorem Functional TRX®. Swoich podopiecznych uczę świadomego ruchu, bezpiecznego dla ciała i zapewniającego sprawność na lata. 
 W wolnym czasie czyta, ćwiczy lub spaceruje ze swoim psem, Grubciem.

(2 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱