Autorzy książki

Joanna Delbar

Joanna Delbar

Trener zarządzania stresem i zarządzania energią
Certyfikowany coach shri vivek jogi integralnej
Certyfikowany  nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.)
Certyfikowany praktyk NLP
Certyfikowany  coach w podejściu Zen Coachingu 
Mówca motywacyjny


Trener Zarządzania Stresem i Holistycznego życia. Magister sztuki. Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menadżerami , którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje , dobrze planować i cieszyć się życiem.

Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Filmówki- tytuł magistra sztuki,  Marketingowe Zarządzanie Firmą na Uniwersytecie Łódzkim,  Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech - certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfulness Based Stress Reduction) , 4 letnią Szkołę Rozwoju Osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie- certyfikat trenera shri vivek jogi integralnej i  trening zen coachingu prowadzony przed Kore Lanfelda. Obecnie jest w trakcie 3 letniego treningu zen coaching advanced w Szwecji. 
Ma na koncie wiele szkoleń pogłębiających w obszarze zarządzania stresem i pracy z systemem nerwowym.
Przez 16 lat prowadziła agencję PR ,doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi integralnej  - Jivana Vismaya, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym. 
Dziś   kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach  oraz w szwedzkim instytucie Zen Coachingu.

Obszar pracy:

Zarządzanie stresem, 
Zarządzanie energią własną, 
Work- life balance,
Stres w wystąpieniach publicznych,
Profilaktyka wypalenia zawodowego,
Zarządzanie emocjami

(0 Votes)

Dr Gaja

Matka natura, matka ziemia i żywicielka, która łączy to, co daje przyroda z badaniami i wiedzą ekspertów. Jej celem jest zbliżanie Was - czytelników - do natury i wskazywanie tych pomysłów na codzienne funkcjonowanie i dietę, które pozwolą Wam żyć w harmonii, szczęściu i zdrowiu. Dzięki naturalnym produktom i wartościowym, merytorycznym poradom, osiągnięcie tego stanu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek 🌱