Drukuj

dr Maciej Kozakiewicz

Absolwent ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego, naukowo związany z Wydziałem Zarządzania UŁ, instruktor i prezes Stowarzyszenia Slow Jogging Polska, instruktor nordic walking PSNW, autor bestsellera EMPiKu „Slow jogging. Japońska droga do witalności", mentor witalny, prezes Polska Witalna sp. z o.o. Wdraża projekt Uniwersytet Witalny za który otrzymał nominację Startupu Pozytywnego Wpływu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Dr Maciej Kozakiewicz to pomysłodawca i lider projektu Polska Witalna (przewodnika po miejscach holistycznego rozwoju), prezes stowarzyszenia Slow Jogging Polska, a także organizator Letnich i Zimowych Festiwali Witalnych dla rodzin oraz warsztatów dla ojców i synów Lato Leśnych Ludzi.
Od 20 lat praktykuje recepty dotyczące zdrowia, ze szczególnym naciskiem na mindfulness, zbilansowaną dietę oraz slow jogging . Zanim zainteresował się ideą slow life, piastował kierownicze stanowiska w organizacjach i instytucjach. Ma doświadczenie pracy m.in. w strukturach administracji rządowej, administracji akademickiej oraz działalności gospodarczej.
Momentem przełomowym w jego życiu okazała się praktyka medytacji Vipassana, która przyspieszyła proces odnajdywania kontaktu z własną intuicją.

Odsłony: 1644
(0 Votes)