czerwiec 18, 2019
ProPharma

Podróże

Podróże
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Prawdziwy szok przeżyje każdy cudzoziemiec, który po raz pierwszy stanie na chińskiej ziemi. Większość z nas kojarzy Chiny ze wspaniałą porcelaną, wielkim murem, herbatą, jedwabiem czy kung-fu. A Chiny to przecież przede wszystkim kuchnia, której bogactwo, różnorodność, osobliwość, kontrastowość jest niewyobrażalna. Tutejsza kuchnia to coś nie tylko dla miłośników zdrowia, harmonii i piękna, ale także dla amatorów mocnych wrażeń.

Podróże

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Półwysep Malajski i Borneo – czas na podróż do Malezji! Wyjątkowo wilgotny klimat i najstarsze lasy deszczowe na ziemi, a do tego malownicze plantacje herbaty… jak dbać o nawodnienie w Malezji i na co dobrze działa lokalna, czarna herbata?

Podróże

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Góry i rzesze alpinistów pragnących zmierzyć się z najwyższymi szczytami świata, ale także rafting oraz cudowna przyroda nieskażona cywilizacją to właśnie Nepal! Inny świat, pełen magii i zapachu kadzideł. Świat, gdzie żyje się skromnie, a rytm życia wyznaczają prawa natury oraz góry zajmujące prawie 80% niewielkiego kraju pomiędzy wielkimi mocarstwami. To tu przyszedł na świat Gautama Budda.